Zápis dětí do 1. tříd ZŠ

 

O Z N Á M E N Í

 

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

 

 

oznamuje, že

 

zápis dětí do 1. tříd ZŠ

 

 pro školní rok 2020/ 2021 se uskuteční v budově Základní školy v Kardašově Řečici

 

 v pátek 3. dubna 2020 od 14 do 17 hodin.

 

Zákonní zástupci si přinesou s sebou k zápisu vlastní občanský průkaz a rodný list dítěte.

V případě, že budou pro dítě žádat odklad školní docházky, doloží při zápisu doporučení

lékaře  a pedagogicko – psychologické poradny či jiného odborného školského zařízení.

Z hygienických a prostorových důvodů kapacita 30 žáků.

Kritéria  pro přijetí :  

            1. Děti ze spádového obvodu.

2. Děti z jiného spádového obvodu, které navštěvovaly naše spádové MŠ a jejichž zákonní zástupci bezproblémově a účinně spolupracovali při výchovně vzdělávacím procesu a včas hradili poplatky za stravné.

3. Děti z jiného spádového obvodu do naplnění kapacity.

                                                                                              Ing. Jana Hýbková, ředitelka školy

 

V Kardašově Řečici 2. 3. 2020

 

 

Informace o rozsahu zpracovávaných osobních údajů, způsobu zpracování osobních údajů i o právech, která máte v souvislosti s ochranou osobních údajů - čl. 13 a 14 Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) - naleznete na webových stránkách školy:

www.zskrecice.cz

 

Seznam dětí k zápisu pro školní rok 2020/2021 – 3. 4. 2020

  1. DOČKAL René
  2. GRAJCAROVÁ Nella
  3. GRUNTOVÁ Vanesa
  4. HANZLÍK Lukáš
  5. HANZLÍK Matyáš
  6. HOŘKÝ Adam
  7. HRABAL Stanislav
  8. HRODĚJOVÁ Valentina
  9. CHALUPKA Jan
  10. JANOUŠKOVÁ Eliška
  11. KODYMOVÁ Anna
  12. KOLÁŘOVÁ  Eva
  13. KOPRNA Matěj
  14. KORBELOVÁ Kateřina
  15. KOSTEČKA Jan Damián
  16. KRACÍKOVÁ Amálie
  17. KUBÍNOVÁ Lenka
  18. MACHOVÁ Karolína
  19. MARSOVÁ Amálie
  20. PIVEC Matyáš
  21. PROCHÁZKA Antonín
  22. PRŮŠOVÁ Alžběta
  23. SLANINA Matěj
  24. SLEZÁKOVÁ Eliška
  25. SOJKOVÁ Alexandra
  26. SVOBODA Jan
  27. SVOBODNÍK Jakub
  28. ŠIMEK Filip
  29. ŠIMLÍKOVÁ Šárka
  30. ŠPULÁK Daniel
  31. ŠVARC Samuel
  32. TRAN QUANG Duy
  33. VAŇKOVÁ Anna
  34. VAVERKA Aleš
  35. VITURKOVÁ Elena
  36. VRÁNEK Rostislav
  37. VODIČKOVÁ Anežka                  
  38. VYKOPALOVÁ Ema            
  39.  ZAVADIL Radek