Vítejte v Edupage

Vážení rodiče,

na základě dlouhodobého požadavku rodičovské veřejnosti přechází škola od září 2019 na on-line systém EduPage. Tento systém má v sobě tyto moduly: třídní kniha, žákovská kniha, kalendář akcí, rozvrh, suplování.

Systém nahrazuje papírovou třídní knihu a žákovské knížky, také je možné stáhnout edupage aplikaci do telefonu se systémem android, nebo iOS.

Systém nahrazuje papírovou třídní knihu a žákovské knížky žáků.

Z tohoto důvodu bude komunikace mezi žáky, rodiči a školou probíhat elektronicky, a to včetně omluvenek.

Hlavními kontaktními osobami pro rodiče jsou třídní učitelé a případně ICT koordinátor školy Mgr. Zbyněk Michálek.

Měsíc září považujeme za zkušební a budeme rádi, pokud nás na nedostatky systému upozorníte a tím nám pomůžete zkvalitnit tento systém.

Pořízení elektronického systému podpořilo Město Kardašova Řečice částkou cca 300 000,- Kč na zakoupení techniky.

Věříme, že systém povede k lepší informovanosti rodičů a bude přínosem pro žáky a celou školu.

Nápovědu pro práci se systémem naleznete ZDE

Děkuji za pochopení a spolupráci.

S pozdravem Ing. Jana Hýbková, ředitelka školy.