Upřesnění k letošním zápisům do 1. tříd

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice, Školní4, 378 21 Kardašova Řečice

Vzhledem k současné situaci se zápisy do 1. tříd

ZŠ Kardašova Řečice uskuteční následovně:

1. Termín se nemění, stále platí pátek 3. 4. 2020, 14 – 17 hodin, vestibul ZŠ

2. Zápis se uskuteční kombinací formy elektronické a osobní (samozřejmě bez účasti dětí!)

3. Elektronická část má především urychlit páteční osobní kontakt. Bude spočívat v tom, že rodičům budou elektronicky zaslány potřebné dokumenty, které vyplní a 3. 4. přinesou s sebou nebo (pokud nemají tiskárnu) pošlou vyplněné zpět, škola vytiskne a připraví k podpisu.

4. Je proto nutné, aby všichni rodiče ze spádové oblasti, jejichž dětí se zápis týká (viz zveřejněný seznam), kontaktovali školu na e-mailu reditelka@zskrecice.cz, aby jim jednotlivě mohly být zaslány potřebné dokumenty. Rodiče, kteří mají starší dítě v ZŠ, mohou využít školní systém EduPage. Individuální komunikací bude možné vše připravit tak, aby osobní kontakt bylo možné zredukovat na minimum či zcela vynechat.

5. Sledujte, prosím, webové stránky školy www.zskrecice.cz, kde se dozvíte více, včetně případných aktuálních informací.

S pozdravem

Ing. Jana Hýbková, ředitelka školy