Tvořte s námi Kraslicovník!

Tak zní název předvelikonoční výzvy, kterou pro širokou veřejnost připravila Základní škola a Mateřská škola v Kardašově Řečici. Jedná se o strom, který se nachází vpravo před radnicí. My všichni, nej

Jedná se o strom, který se nachází vpravo před radnicí.
My všichni, nejenom žáci, pedagogové a rodiče, ale i všichni občané Kardašovy Řečice si jej ozdobíme společně barvenými vajíčky (kraslicemi), odtud tedy název Kraslicovník.
Bohužel se ani v době Velikonoc nebudeme moci scházet, a tak každý z nás alespoň, když vajíčko vytvoří, donese při procházce na tento strom, kde ho pověsí. Vznikne nám tak společnými silami krásně ozdobený strom barevnými kraslicemi, který nám všem bude připomínat, že i přes nepříznivé podmínky, které právě jsou, držíme všichni pospolu. Těšíme se, že se strom brzy začne zaplňovat a na Velikonoce ho již budeme mít plný krásných vajíček. Takže s chutí do toho - fantazii se meze nekladou! Nezapomeňte, že kraslice musí odolat rozmarům počasí! A nezapomeňte šířit výzvu dál!
Těšíme se na společný výsledek.