Talentový průzkum ZUŠ
Ukončení provozu stránek www.zskrecice.cz
Tvořte s námi Kraslicovník!

Tak zní název předvelikonoční výzvy, kterou pro širokou veřejnost připravila Základní škola a Mateřská škola v Kardašově Řečici. Jedná se o strom, který se nachází vpravo před radnicí. My všichni, nejStanovisko ke stávce

Vážení rodiče,
sděluji Vám, že ačkoliv zaměstnanci školy podporují požadavky odborů na zvýšení platů učitelů, přesto se škola jako celek ke stávce avizované na středu 6. 11. 2019 nepřipojí. Podle našeho názoru není stávka připravena tak, abychom Vám nezkomplikovali prakticky ze dne na den situaci.
Znamená to tedy, že provoz školy bude ve středu zcela běžný, bez jakýchkoliv omezení.
S pozdravem Ing. Jana Hýbková, ředitelka


Vítejte v Edupage

Vítejte v EdupageSBÍRKA PRO ROLNIČKU
Dodatek Školního řáduInformační povinnost správce