Menu

Zahradní slavnost

11. června 2013

A bylo po dešti. Mraky se rozestoupily a sluníčko vysušilo louže na zahradě mateřské školy. Zahradní slavnost se tedy mohla konat. 

V úvodu sklidilo velký potlesk vystoupení dětí z hudebně-pohybového kroužku a kroužku aerobiku. A pak jsme si připomněli, jak ten čas letí a že už je zase čas vyslat nejstarší děti na další cestu - do základní školy. Budoucí prvňáčci byli ostužkováni a na památku dostali knihu s věnováním. Z tváří jsme si setřeli slzičky dojetí - hlavně maminky a běželo se soutěžit. V prostorách zahrady byla rozmístěna stanoviště s úkoly a děti zde získávaly razítka na kartičky. A s vyplněnou kartičkou se spěchalo pro balíček plný dárečků. V zadní části zahrady stál nafukovací hrad plně využitý hopsajícími dětmi a o kousek dál se prodávala cukrová vata. 

Myslím si, že slavnostní odpoledne se vydařilo. Díky počasí, které ukázalo svou lepší stránku a slunce konečně zasvítilo. Díky dětem, které předvedly své pěvecké a taneční schopnosti. Díky učitelkám, které je to s radostí učily a které si daly práci s organizací celého odpoledne. Díky výbornému ozvučení pomocí moderní techniky. Ale také díky rodičům, kteří se podíleli na shánění odměn do balíčků, přípravě občerstvení a vytvoření milé atmosféry.

Také děkuji za příspěvek hračkářství WIKI z Jindřichova Hradce. 

Zahradní slavnost

DS

 

Fotografie ze slavnosti jsou ukryty pod tímto odkazem :-)