Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

Výběr z galerie

skolni-vylet-9-a-10-kvetna-2013-pohadkova-kovarna

Úvodem

Vítejte na nových stránkách naší instituce. Záměrem je nabídnout maximum informací žákům, rodičům, našim pedagogům a ostatním zaměstnancům. Protože byly stránky překlopeny do nového redakčního systému, a chceme je co nejdříve uvést v život, je možné, že některé části tohoto webu nebudou úplně kompletní, ale budeme pracovat na jejich neprodleném doplnění.

Protože škola vychovává Vaše děti, budeme rádi za Vaše názory a nápady pro zlepšení a rozšíření webu. Nebráníme se ani dobrým nápadům či spolupráci našich žáků.

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice poskytuje dětem a žákům vzdělávání a školské služby podle zákona č. 561/2004 Sb. , o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), odkaz na aktuální znění tohoto zákona naleznete v tomto odkazu.

Zřizovatelem školy je Město Kardašova Řečice, Náměstí Jaromíra Hrubého 64, 378 21 Kardašova Řečice.

Do sítě škol a školských zařízení byla škola zařazena s účinností od 1. ledna 2003, do rejstříku škol a školských zařízení byla zapsána dne 1. ledna 2005.

Škola je příspěvkovou organizací, která sdružuje:

• základní školu - kapacita 310 žáků,
  • mateřskou školu - kapacita 105 dětí,
  • školní družinu - kapacita 90 žáků,
  • dvě školní jídelny (jídelnu základní školy a jídelnu mateřské školy) s celkovou kapacitou 370 jídel.

Oslava Mezinárodního dne dětí

více na Město Kardašova Řečice

Realizace lokálních sítí mateřských škol v gramotnostech

Plán akcí školy ve školním roce 2016/2017