Mateřská škola

Aktuální rozdělení dětí do tříd pro š.r. 2017-2018

SEZNAM DĚTÍ TŘÍDY DRÁČEK

 

BEJNOVÁ Nikola

BÍNOVÁ Magdaléna

BŘEZINA Ondřej

FRYČOVÁ Agáta

HRDLIČKA Matyáš

JEŽKOVÁ Izabela

KUBÍČE Eliška

KUBÍN Jaroslav Antonín

MICHL Mikuláš

NOVÁK Richard

PLUHAŘÍKOVÁ Kristýna

SKIPALA Matěj

SLANINA Jan

SOBOTKA Tomáš

STELLNER Jakub

STRAPKOVÁ Květa

STRNADOVÁ Ema

ŠAŠEK Marek

ŠTĚPKOVÁ Anežka

ŠVARC Sebastián

TAKÁČ Vítek

UHLÍŘ Jan

VÁCHOVÁ Nela

VELÍK Ondřej

VOBR Jiří

ZAVADILOVÁ Karolína                                                                                                                                                                       

    Učitelky: Bc. Jana Jandová

                                                                                                                  Soňa Medková

 

 

SEZNAM DĚTÍ TŘÍDY MÍČEK

 

 

DOČKAL René

HRODĚJOVÁ Valentina

HOUSKA František

KODYMOVÁ Anna

KODYMOVÁ Kateřina

KOLÁŘOVÁ Eva

KOSTEČKA Jan Damián

KRACÍKOVÁ Natálie

LANDSTEIN Patrik

LORENC Jakub

MARSOVÁ Amálie

MITAS Martin

PIVEC Matyáš

RANDLOVÁ Veronika

ŘÍHOVÁ Monika

SVOBODA Jan

SVOBODNÍK Jakub

ŠOJSL David

ŠUBRT Matěj

TUREK Lukáš

VAVERKA Aleš

VESELÁ Barbora

VITURKA Jan

VITURKOVÁ Aneta

VITURKOVÁ Elena

VODRÁŽKOVÁ Nina

ŽÁK Adam

                                                                                                  Učitelky: Zdeňka Müllerová

                                                                                                                 Bc. Iveta Benešová

             Asistentka pedagoga: Bc. Pavla Hegerová

 

 

SEZNAM DĚTÍ TŘÍDY OVEČKY

 

BERANOVÁ Hana

BLAŽKOVÁ Helena

HANZLÍK Lukáš

HANZLÍK Matyáš

HEGER Filip

HEŠÍK Martin

HEŠÍK Štěpán

HOŘKÝ Adam

HRABAL Stanislav

CHALUPKA Jan

JANOUŠEK Jiří

JANOUŠKOVÁ Eliška

KOTLABA Josef

LANDSTEIN Viktor

MACHOVÁ Karolína

NGUYENOVÁ Bao Anh

PUGNER David

SLANINA Matěj

SOBOTKOVÁ Nikola

STRNADOVÁ Nela

ŠEVČÍKOVÁ Ella

ŠIMLÍKOVÁ Rozárie

TOMÁNEK Jakub

VAŇKOVÁ Anna

VYKOPALOVÁ Ema

ZAVADIL Radek

 

              Učitelky: Jana Dvořáková

                                                                                                                                Vladislava Smolíková

 

 

SEZNAM DĚTÍ TŘÍDY SLUNÍČKO

 

 

HAMROVÁ Tereza

HOLUB Petr

KRACÍKOVÁ Amálie

KRIEGOVÁ Aneta

KORBELOVÁ Kateřina

KUBÍNOVÁ Božena

NEUŽILOVÁ Kristýna

SALÁK Petr

SKALNÍKOVÁ Adéla

SLEZÁKOVÁ Eliška

SOJKOVÁ Alexandra

ŠIMLÍKOVÁ Šárka

ŠUBRTOVÁ Eliška

VILD Jiří

VODIČKA Petr

 

                                                                                                                                              Učitelka: Marie Hejdová

                                                                                                                                              Učitelka a asistentka pedagoga: Alžběta Doubravská

 

 

 


Naše školka se zapojila do projektu

Naše školka se zapojila do projektu


Na tomto místě probíhá realizace projektu:

Realizace lokálních sítí mateřských škol v gramotnostech

(reg.

. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000548)

...................................................................................................

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání

……………………………………………………………………………………………

 

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání na základě spolupráce MŠ a organizací zahrnujících cílovou skupinu a profesního rozvoje učitelů MŠ v oblasti polytechnického vzdělávání vedoucímu k usnadnění přechodu dětí na ZŠ.

Celkové způsobilé výdaje projektu: 29 944 884,54 Kč

Dotace EU: 24 195 466,71Kč

Dotace státní rozpočet: 5 749 417,83 Kč

Termín zahájení realizace projektu: 1. 1. 2017

Termín ukončení realizace projektu: 31. 12. 2019

Příjemce projektu: Centrum pro rozvoj a podporu regionů, o.p.s.

Partner projektu: Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice


Provozní doba mateřské školy

Provozní doba mateřské školy je následující:​

Provoz začíná v 6:00 a končí v 16:00.
V 6:00 je otevřena třída "Ovečky".
V 6:45 je otevřena třída "Míček".
V 7:00 se otevírají třídy "Sluníčko" a "Dráček".
Zákonní zástupci jsou povinni předat dítě pedagogovi nejpozději v 8:00 !!!
V 15:00 děti ze třídy "Sluníčko" přecházejí do třídy "Ovečky".
V 15:30 se scházejí všechny děti ve třídě "Ovečky".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Fotogalerie mateřské školy

Od školního roku 2013/2014 jsou fotografie z mateřské školy vkládány na tento web:

http://krstonozka.rajce.idnes.cz/

V jednotlivých článcích na tomto webu je vždy odkaz na příslušné album, stačí jen rozkliknout odkaz :-)

 
 
 
 
 

 


Pro úvodní seznámení

 

Naše mateřská škola je součástí právního subjektu Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice. Je spádovou školou pro 9 okolních obcí. Nachází se na okraji města, uprostřed rozlehlé zahrady.

Je vystavěna jako dvoupavilonová, s kapacitou 105 dětí. V každém pavilonu jsou dvě třídy. Mš má již 4 třídy.

Součástí školy je hospodářská budova, v níž je školní kuchyně, prádelna, sklad lůžkovin, sklady potravin, sborovna, šatna zaměstnanců a ředitelna.

Třídy jsou prostorné, světlé, součástí je herna, sklady hraček a pomůcek, přípravná kuchyně, umývárna, toalety a šatny pro děti i zaměstnance.

Všechny třídy jsou heterogenní (věkově smíšené).

Pro úvodní seznámení