Menu


Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

Školní 4
37821  Kardašova Řečice
IČ: 70984492
DIČ: CZ70984492
Telefon: 384 383 077
E-mail: podatelna@zskrecice.cz
ID DS: vtymmid


Výběr z galerie

baba-zima-slunicko-a-micek-20-3-2013
Klokan 2017

Celosvětová matematická soutěž


Příprava na VELIKONOČNÍ JARMARK

Příprava na VELIKONOČNÍ JARMARKLipno - Kramolín

Lipno - KramolínMladý módní návrhář

Tvůrčí dílny ve 4.A

Příprava na VELIKONOČNÍ JARMARK


Přehlídka recitátorů v J. Hradci

Žáci I. stupně ZŠ umí recitovat


Okresní kolo ve vybíjené

Dívčí i chlapecké družstvo 4. a 5. tříd bylo úspěšné


Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory


Veselé zoubky pro prvňáčky

Preventivní program od Drogerie dm markt se vydařil.


SBĚR PAPÍRU - pravidla pro odběr
Informace pro rodiče k zápisům dětí do 1. tříd ZŠ
Celoškolní kolo v recitaci

Přehlídka dětských recitátorů v městské knihovně


Výlety za sběr papíru
Plán akcí školy ve školním roce 2016/2017
První školní den

První školní den..........


Fotografie najdete ZDE


Žáky základní školy přivítají po prázdninách nově vybavené učebny

V současné době jde do finále projekt "Vybavení ZŠ Kardašova Řečice". Je to již třetí projekt realizovaný na základní škole, který je podpořen evropskými penězi z Regionálního operačního programu NUTS II JZ.Žáky základní školy přivítají po prázdninách nově vybavené učebny V rámci projektu je pořizováno nové vybavení jak do kmenových učeben, tak do těch specializovaných - dílen, cvičného byt s kuchyňkou, učebny přírodopisu, fyziky, estetiky, počítačové učebny. Žáci se mohou těšit na nový nábytek, moderní interaktivní tabule, notebooky, videokameru či mikroskopy. Kompletní proměnou prochází současná kuchyňka, ze které vznikne plně vybavený cvičný byt. Žáci se zde budou učit nejen vařit, ale i používat pračku, sušičku, myčku, šicí stroje atd. Do dílen zase budou pořízeny pracovní stoly a elektrické aku nářadí. Realizace projektu tak dá všem dětem příležitost seznámit se a naučit se pracovat s moderními technologiemi.